עונה 11 ⋅ יום 26 מתוך 98
טוטאל-פוטבול - תנאי שימוש באתר
נא אשר את תנאי השימוש בכדי להמשיך לשחק. תודה, ובהצלחה! :-)

טוטאל פוטבול - תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר "טוטאל-פוטבול"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין "טוטאל-פוטבול".

עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון. גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

 1. קדימון

  אתר "טוטאל-פוטבול" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כמשחק דפדפן ("Web-Based Game") והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "טוטאל-פוטבול" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "טוטאל-פוטבול".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "טוטאל-פוטבול" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

  הודעות הנכתבות במערכות הכוללות טקסט חופשי הינן על אחריות הגולש אשר העלה אותן בלבד. הנהלת האתר לא תהא אחראית לתכנים מסוג זה, אך מתחייבת לעשות ככל שיידרש בכדי למנוע/לסנן תכנים אלו.

 4. חוקי המשחק

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את חוקי המשחק מעת לעת ללא הודעה מראש.

  במקרים של מעבר לע חוקי המשחק תהא רשאית הנהלת האתר להרחיק ולחסום את הגולש מגישה לאתר ללא הודעה מראש וללא נימוק.

 5. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "טוטאל-פוטבול".

 6. רכישת מוצרים דיגיטליים באתר ⋅ עודכן: 13/4/2016, 19:40

  האתר מאפשר לכל משתמש רשום לרכוש מנוי Xtra הרחבה למשחק (להלן: "המנוי").

  התשלום יתבצע באמצעות שירות Paypal בלבד. עלויות ותנאי התשלום ייקבעו באופן בלעדי על ידי מנהלי האתר ועשויים להשתנות מעת לעת.

  המחירים באתר כוללים מע"מ.

  ביטול רכישה ניתן בכל זמן שהמנוי פעיל ובתוקף. במקרה של ביטול, הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לגבות זיכוי יחסי (לפי יום) מהיום בו נכנס המנוי לתוקף עד היום בו נתקבלה בקשת הביטול מצד הרוכש.

  הנהלת האתר תהיינה רשאית, בכל שלב, לבטל מנוי במידה שהמשתמש עבר על חוקי האתר או ביצע תשלום אשר בוטל ו/או נדחה ו/או הוחזר.

 7. גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 8. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.